








Women's Bady Jacket Grey Size 4 / UK 16
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 4 / UK 16 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 331891 |
$145.17
Original: $414.78
-65%Women's Bady Jacket Grey Size 4 / UK 16—
$414.78
$145.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 4 / UK 16 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 331891 |























