











Women's Bayswater Backpack Black
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 364974 |
$285.59
Women's Bayswater Backpack Black—
$285.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 364974 |























