














Women's Bayswater Bag Black
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 358181 |
$339.98
Women's Bayswater Bag Black—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 358181 |























