











Women's Bayswater Bag Black
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 35.5cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Comes with bag insert. |
| SKU | 360116 |
$130.89
Original: $373.98
-65%Women's Bayswater Bag Black—
$373.98
$130.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 35.5cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Comes with bag insert. |
| SKU | 360116 |























