











Women's Bayswater Handbag Black
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 31cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Wear to the bottom corners and tarnishing to the hardware |
| SKU | 361219 |
$156.39
Women's Bayswater Handbag Black—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 31cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Wear to the bottom corners and tarnishing to the hardware |
| SKU | 361219 |























