













Women's Bb Chain Quilted Bag Black
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 361461 |
$469.18
Women's Bb Chain Quilted Bag Black—
$469.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 361461 |























