











Women's Bb Quilted Embossed Bag Grey
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 17cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 349443 |
$727.56
Women's Bb Quilted Embossed Bag Grey—
$727.56
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 17cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 349443 |























