








Women's Bb Reporter Bag Black
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Silver hardware with protective film still on BB hardware. |
| SKU | 316565 |
$292.39
Women's Bb Reporter Bag Black—
$292.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Silver hardware with protective film still on BB hardware. |
| SKU | 316565 |























