














Women's Berkeley Damier Azur Bag Beige
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 18cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Light marks to the interior, water marks to the leather and light wear to the corners. |
| SKU | 301976 |
$428.38
Women's Berkeley Damier Azur Bag Beige—
$428.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 18cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Light marks to the interior, water marks to the leather and light wear to the corners. |
| SKU | 301976 |























