












Women's Bever Down Jacket Gold Size 3 / UK 14
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Gold |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 326815 |
$99.96
Original: $285.59
-65%Women's Bever Down Jacket Gold Size 3 / UK 14—
$285.59
$99.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Gold |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 326815 |























