









Women's Bever Down Jacket Purple Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Purple |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Small rip in right sleeve. |
| SKU | 332198 |
$203.99
Women's Bever Down Jacket Purple Size 1 / UK 10—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Purple |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Small rip in right sleeve. |
| SKU | 332198 |























