














Women's Borsa Diana Bamboo Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 23cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 336894 |
$580.69
Original: $1,659.12
-65%Women's Borsa Diana Bamboo Bag Brown—
$1,659.12
$580.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 23cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 336894 |























