














Women's Bree Gg Supreme Handbag Cream
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Cream |
| Height | 18cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | piping is exposed on the right corner and wear to the leather - as pictured. |
| SKU | 367662 |
$64.26
Original: $183.59
-65%Women's Bree Gg Supreme Handbag Cream—
$183.59
$64.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Cream |
| Height | 18cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | piping is exposed on the right corner and wear to the leather - as pictured. |
| SKU | 367662 |























