





Women's Brides De Gala Twilly Scarf Yellow
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Yellow |
| Height | 84cm |
| Width | 5cm |
| SKU | 339349 |
$122.39
Women's Brides De Gala Twilly Scarf Yellow—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Yellow |
| Height | 84cm |
| Width | 5cm |
| SKU | 339349 |























