









Women's Brize Windbreaker Blue Size 3 / UK 14
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 362001 |
$203.99
Women's Brize Windbreaker Blue Size 3 / UK 14—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 362001 |























