








Women's C Athletic Satin Joggers Brown Size Waist 38"
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | Waist 38" |
| Material | Polyester |
| Colour | Brown |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 86cm |
| SKU | 360290 |
$133.27
Original: $380.78
-65%Women's C Athletic Satin Joggers Brown Size Waist 38"—
$380.78
$133.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | Waist 38" |
| Material | Polyester |
| Colour | Brown |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 86cm |
| SKU | 360290 |























