







Women's Calvi Duo Card Holder Brown
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 8cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 338802 |
$133.27
Original: $380.78
-65%Women's Calvi Duo Card Holder Brown—
$380.78
$133.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 8cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 338802 |























