








Women's Camden Tote Handbag Brown
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Light marks to lining. |
| SKU | 321707 |
$258.39
Women's Camden Tote Handbag Brown—
$258.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Light marks to lining. |
| SKU | 321707 |























