











Women's Canapa 2 Way Handbag Pink
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Pink |
| Height | 17cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Item does not come with long strap. Light wear to the corners and fading. |
| SKU | 302443 |
$149.59
Women's Canapa 2 Way Handbag Pink—
$149.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Pink |
| Height | 17cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Item does not come with long strap. Light wear to the corners and fading. |
| SKU | 302443 |























