












Women's Canvas Shopper Bag Beige
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 39cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 328289 |
$97.58
Original: $278.79
-65%Women's Canvas Shopper Bag Beige—
$278.79
$97.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 39cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 328289 |























