










Women's Cardigan Tricot Jacket Cream Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Small pin hole located on back, please see last image. |
| SKU | 353895 |
$92.82
Original: $265.19
-65%Women's Cardigan Tricot Jacket Cream Size L—
$265.19
$92.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Small pin hole located on back, please see last image. |
| SKU | 353895 |























