











Women's Carre Mini Quilted Leather Tote Bag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | RRP £1450 |
| SKU | 362365 |
$166.59
Original: $475.98
-65%Women's Carre Mini Quilted Leather Tote Bag Black—
$475.98
$166.59Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | RRP £1450 |
| SKU | 362365 |























