





Women's Cassandre Matelassé Pouch Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 321844 |
$138.03
Original: $394.38
-65%Women's Cassandre Matelassé Pouch Black—
$394.38
$138.03Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 321844 |























