







Women's Char Jacket Khaki Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 346381 |
$76.16
Original: $217.59
-65%Women's Char Jacket Khaki Size 2 / UK 12—
$217.59
$76.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 346381 |























