










Women's Charpal Down Jacket Green Size 00 / UK 6
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 00 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 360740 |
$76.16
Original: $217.59
-65%Women's Charpal Down Jacket Green Size 00 / UK 6—
$217.59
$76.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 00 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 360740 |























