











Women's Chyc Purse Blue
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 10cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 1.5cm |
| Comments | Wear to bottom corners of the item. |
| SKU | 290453 |
$54.40
Women's Chyc Purse Blue—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 10cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 1.5cm |
| Comments | Wear to bottom corners of the item. |
| SKU | 290453 |























