










Women's Claude Bag Black
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 366876 |
$1,448.33
Women's Claude Bag Black—
$1,448.33
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 366876 |























