









Women's Clémence Purse White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 8cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 331197 |
$83.30
Original: $237.99
-65%Women's Clémence Purse White—
$237.99
$83.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 8cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 331197 |























