











Women's Clifton Bag Grey
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 13cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 332145 |
$346.78
Women's Clifton Bag Grey—
$346.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 13cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 332145 |























