












Women's Cluny Mm Epi Bag Pink
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 20cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 337793 |
$951.95
Women's Cluny Mm Epi Bag Pink—
$951.95
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 20cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 337793 |























