












Women's College Medium Handbag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 5.5cm |
| SKU | 365348 |
$802.36
Women's College Medium Handbag Black—
$802.36
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 5.5cm |
| SKU | 365348 |























