









Women's Cotton Crew-Neck Logo Top Black Size XS
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Top |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 43cm |
| Should To Shoulder | 33cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| Comments | Size 36 |
| SKU | 327681 |
$142.79
Original: $407.98
-65%Women's Cotton Crew-Neck Logo Top Black Size XS—
$407.98
$142.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Top |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 43cm |
| Should To Shoulder | 33cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| Comments | Size 36 |
| SKU | 327681 |























