











Women's Croc-Effect Mini Jewelled Bag White
| Brand | Alexander McQueen |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 360841 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Alexander McQueen |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 360841 |























