








Women's Cropped Denim Logo Waist Coat Top Blue Size XS
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | XS |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Length | 33cm |
| Should To Shoulder | 29cm |
| Pit To Pit | 37cm |
| Comments | Size 38 UK6 |
| SKU | 323304 |
$163.19
Women's Cropped Denim Logo Waist Coat Top Blue Size XS—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | XS |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Length | 33cm |
| Should To Shoulder | 29cm |
| Pit To Pit | 37cm |
| Comments | Size 38 UK6 |
| SKU | 323304 |























