













Women's Damier Azur Canvas Pochette Pouch Cream
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Cream |
| Height | 16.5cm |
| Width | 22.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 320384 |
$78.54
Original: $224.39
-65%Women's Damier Azur Canvas Pochette Pouch Cream—
$224.39
$78.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Cream |
| Height | 16.5cm |
| Width | 22.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 320384 |























