















Women's Damier Azur Lena Pm Bag White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 22.5cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Light wear to the corners. |
| SKU | 355623 |
$836.36
Women's Damier Azur Lena Pm Bag White—
$836.36
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 22.5cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Light wear to the corners. |
| SKU | 355623 |























