












Women's Damier Azur Neverfull Gm Handbag White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 31cm |
| Width | 53cm |
| Depth | 19cm |
| SKU | 361562 |
$843.16
Women's Damier Azur Neverfull Gm Handbag White—
$843.16
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 31cm |
| Width | 53cm |
| Depth | 19cm |
| SKU | 361562 |























