












Women's Damier Azur Neverfull Mm Tote Bag White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 29cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 361257 |
$666.37
Women's Damier Azur Neverfull Mm Tote Bag White—
$666.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 29cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 361257 |























