















Women's Damier Azur Sarah Wallet White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 10.5cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Date Code: TH5007. Cracking and wear to the leather, also the item is discoloured. |
| SKU | 283117 |
$7.14
Original: $20.40
-65%Women's Damier Azur Sarah Wallet White—
$20.40
$7.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 10.5cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Date Code: TH5007. Cracking and wear to the leather, also the item is discoloured. |
| SKU | 283117 |























