










Women's Damier Ebene Alma Pm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Minor scuffs to the under base of the bag, rest of bag very good condition. |
| SKU | 363568 |
$992.75
Women's Damier Ebene Alma Pm Bag Brown—
$992.75
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Minor scuffs to the under base of the bag, rest of bag very good condition. |
| SKU | 363568 |























