









Women's Damier Ebene Mini Papillon Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 8cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 320068 |
$537.17
Women's Damier Ebene Mini Papillon Bag Brown—
$537.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 8cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 320068 |























