











Women's Damier Ebene Mini Pochette Accessoires Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 10.5cm |
| Width | 15.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 347055 |
$543.97
Women's Damier Ebene Mini Pochette Accessoires Bag Brown—
$543.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 10.5cm |
| Width | 15.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 347055 |























