










Women's Damier Ebene Musette Salsa Handbag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 364484 |
$475.98
Women's Damier Ebene Musette Salsa Handbag Brown—
$475.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 364484 |























