












Women's Damier Ebene Neverfull Mm Tote Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 28cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | RRP £1430 |
| SKU | 337883 |
$781.96
Women's Damier Ebene Neverfull Mm Tote Bag Brown—
$781.96
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 28cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | RRP £1430 |
| SKU | 337883 |























