












Women's Damier Edene Croisette Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 364404 |
$1,686.32
Women's Damier Edene Croisette Bag Brown—
$1,686.32
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 364404 |























