










Women's Daria Hobo Large Bag Grey
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 41cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Light marks on the base of the item and a small hole on the zip chain that doesn't effect the zips functionality. |
| SKU | 320364 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Women's Daria Hobo Large Bag Grey—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 41cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Light marks on the base of the item and a small hole on the zip chain that doesn't effect the zips functionality. |
| SKU | 320364 |























