













Women's Daria Small Handbag Green
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 338757 |
$394.38
Women's Daria Small Handbag Green—
$394.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 338757 |









