











Women's Faye Bag Black
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 327445 |
$210.79
Women's Faye Bag Black—
$210.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chloe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 327445 |









