












Women's Del Rey Handbag Navy
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 23cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 361632 |
$394.38
Women's Del Rey Handbag Navy—
$394.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 23cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 361632 |























