








Women's Diamond Top Handle Bag Black
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Some small crystals missing to the clasp. |
| SKU | 331313 |
$251.59
Women's Diamond Top Handle Bag Black—
$251.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Some small crystals missing to the clasp. |
| SKU | 331313 |























